Στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων αντιμετώπισης του κορωνοϊού και με πρωτοβουλία τόσο της Δημοτικής Αρχής όσο και της Σχολικής Επιτροπής, θα πραγματοποιηθεί απολύμανση αύριο, Τετάρτη 18/3/2020, όλων των κτιρίων του Δήμου που βρίσκονται σε λειτουργία καθώς και των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Συνεπώς οι διοικητικές υπηρεσίες δεν θα λειτουργήσουν αύριο, ενώ οι υπηρεσίες καθαριότητας και τεχνικών έργων θα λειτουργήσουν κανονικά.
ΔΙΑΥΓΕΙΑ
- «ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ & ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΦΑΚΕΛΩΝ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- Αποκατάσταση οδού Χάρις (Κρανιά) – Βασιλάδεσ – Χαλκιοπουλο Τ.Κ. Πετρίλου στη θέση ρέμα “Λεύκας”
- ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΛΟΓΩ ΙΑΝΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΠΕΤΡΙΛΟΥ
- ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ 0,07% ΧΕΠ: Α/306
- ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΦΟΡΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ 3% ΧΕΠ: Α/306