Η Λαφαζάνη Αικατερίνη είναι η Γενική Γραμματέας του Δήμου Αργιθέας. Ουσιαστικά είναι η πρώτη Γ.Γ. στην ιστορία του Δήμου. Γεννήθηκε το 1979 και είναι Πτυχιούχος Λογιστικής. Μιλάει Αγγλικά. Εργάστηκε ως κορυφαίο στέλεχος και ως σύμβουλος επιχειρήσεων ΟΤΑ, Νομικών Προσώπων Δημοσίου και Ιδιωτικού Δικαίου από το 2001 μέχρι και το 2019. Με τον σύζυγό της Χαρίλαο Κρομμύδα , Δημόσιο Υπάλληλο, έχουν αποκτήσει δύο γιούς, τον Στέφανο και τον Στυλιανό.
ΔΙΑΥΓΕΙΑ
- «ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ & ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΦΑΚΕΛΩΝ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- Αποκατάσταση οδού Χάρις (Κρανιά) – Βασιλάδεσ – Χαλκιοπουλο Τ.Κ. Πετρίλου στη θέση ρέμα “Λεύκας”
- ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΛΟΓΩ ΙΑΝΟΥ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΠΕΤΡΙΛΟΥ
- ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΦΟΡΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ 3% ΧΕΠ: Α/306
- ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ 0,07% ΧΕΠ: Α/306